Porady

Masa a seks, czyli magiczne suplementy diety

Masa a seks, czyli magiczne suplementy diety

Niejeden pan marzy o pięknej sylwetce – mięśnie, kaloryferek i zachwycone spojrzenia pań to marzenie niejednej kobiety. Jednak nie samymi ćwiczeniami tworzy się masę. Do tego często potrzebne są suplementy diety, które budują wspaniałe mięśnie oraz podnoszą poziom testosteronu. Panowie kupują takie suplementy i zażywają je bardzo często, Czy to jest dobry pomysł? Oto jest pytanie. Sylwetka powinna być ładna, umięśniona, ale nie groteskowa. Nadmierne mięśnie na ramionach nie wyglądają dobrze i utrudniają życie. Warto monitorować własne ciało i zatrzymać się w suplementacji, gdy sylwetka nabrała już kształtu. Wówczas odstawia się suplementy diety i ciało się ćwiczy, aby prezentowało się ładnie i efektownie. Pięknie wyrzeźbiona sylwetka to marzenie, które można łatwo i szybko zrealizować.

Trochę wiedzy o suplementach diety na masę mięśniową

Nie są to sterydy anaboliczne, ale bezpieczna pomoc w tworzeniu ładnej sylwetki. Ich działanie jest bezpieczne. Można je kupić w aptekach i drogeriach. Na początku należy sobie powiedzieć jedno – suplementy diety na masę mięśniową nie mają nic wspólnego z niebezpiecznymi sterydami anabolicznymi. Wprawdzie zarówno pierwszy, jak i drugi typ produktów ma ten sam cel – pomóc zbudować atrakcyjną sylwetkę – jednak ich działanie jest zupełnie inne. Kupić można Testolan, Mass Extreme, Nutrigo Lab Mass. Są w nich składniki pochodzenia naturalnego, nie szkodzą zażywającemu, nie mają skutków ubocznych.

Stymulują do treningów i są bardzo skuteczne, ale należy je stosować co najmniej przez dwa-trzy miesiące, a najlepiej nawet przez pół roku czy rok. To suplementy dające doskonałe efekty, ale wymagające pewnego czasu. Takie suplementy powinny budować masę mięśniową i dokładnie to robią. Sterydy anaboliczne sprawiają, że komórki dzielą się szybciej. Sterydem jest testosteron, który przyczynia się do powstania ładnej klatki piersiowej i dużej mięśni. Naturalny testosteron działa dobrze, ale już specyfiki zawierające go mogą poważnie zaszkodzić. Dobra dbałość o testosteron to jest zdecydowanie to, co interesuje każdego pana.

Jak podnieść poziom testosteronu?

Cynk bierze udział w produkcji testosteronu – jeśli znajdziesz specyfik zawierający też cynk to poziom testosteronu wzrośnie, jest to więcej niż pewne. Zatem studiuj uważnie skład wszelkich specyfików, nie zażywaj ich bez refleksji czy chwili namysłu, myśl zawsze o tym, co będziesz zażywać. Jeśli masz problem z potencją, a nie wiesz czy to powód niskiego testosteronu, to spróbuj Viagry. Te niebieskie tabletki są znane i bardzo pomocne. Niejeden pan dzięki nim wrócił do świetnej formy i zadziwił żonę w sypialni. Naturalnie można podnieść wykonując ćwiczenia fizyczne. Wystarczą przysiady, podnoszenie ciężarów, pompki. Takie ćwiczenia nie są skomplikowane, a potrafią znacząco pomóc niejednej osobie. Dobra dieta ma też znaczenie – chude mięso, ryby, ostrygi, jaja, orzechy, cebula.

Takie produkty są doskonałe. Do tego czosnek, otręby pszenne i kiełki pszenicy. W ten sposób samodzielnie zadbasz o prawidłowy poziom testosteronu. Nie ma nic lepszego dla żadnej osoby niż takie właśnie działania. Obecnie niejeden pan stawia na dietę i ćwiczenia, ponieważ nie ma zamiaru faszerować się lekami. Jednak jedna mała Viagra od czasu do czasu nie zaszkodzi, a da wiele atrakcji w sypialni. Nawet lekarze zalecają ten dobry specyfik pomocny w łóżkowych zmaganiach. Suplementy diety można stosować, ale lekarze odradzają anaboliki i słusznie, ponieważ nie są to środki w pełni obojętne dla ludzkiego zdrowia.